Készülj, pályázz, utazz!

2015. március 30.

ELTE ÁJK (1053 Budapest, Egyetem tér 1–3., 9-es tanterem)

2015. március 30. -

ELTE ÁJK (1053 Budapest, Egyetem tér 1–3., 9-es tanterem)

Az ELTE Nemzetközi Képzési Mobilitási Osztálya és az ELTE Karrierközpont a külföldi szakmai gyakorlati lehetőségekre fókuszáló felkészítő napot szervez. A 2015. március 30-i eseményen hasznos tippekkel és ingyenes karrier-tanácsadással várják az érdeklődőket.

Az Erasmus+ program a hallgatók külföldi szakmai gyakorlatát ösztöndíjjal támogatja: a 2-6 hónapos programok során a résztvevők élesben próbálhatják ki magukat leendő szakmájukban, vagy a tanulmányaikhoz kapcsolódó munkában egy általuk választott országban.

Az egyedülálló eseményen szó lesz arról, hogy milyen pályázási lehetőségek állnak az ELTE-sek rendelkezésére, valamint arról is, hogy mire kell figyelni egy külföldi céghez elküldött önéletrajzban és levélben. A Karrierközpont munkatársai személyre szabott segítséggel várják az érdeklődőket, Limpár Imre karrier-tanácsadó hasznos tippeket nyújt a kezdeti lépésekhez. A program ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött. Regisztrálni ezen az e-mail címen lehet név, e-mail, telefonszám és kar megjelölésével. A levél tárgya: Készülj, pályázz, utazz!

Az Erasmus+ programmal kapcsolatos legfontosabb tudnivalók itt olvashatók.

Időpont:
2015. március 30. 11:00–14:00
Helyszín: ELTE ÁJK (1053 Budapest, Egyetem tér 1–3., 9-es tanterem)

ELTE Karrierközpont