Tavaszi sportkampány az ELTE-n

Kari és kollégiumi sportnapokkal indult el 2015. április 13-tól a tavaszi sportnépszerűsítő programsorozat, melynek első állomása a Budaörsi Napok sportnapja volt, a KCSSK Diákbizottság és a BEAC közös szervezésében. Fesztiváljátékok, rekeszépítés, slackline, küzdősportok, aerobik és nyereményjáték fémjelezte a hagyományos BN sportnapot. Április 15-én a Tanító- és Óvóképző Kar adott otthont sportnapjának, ahol röplabdában és labdarúgásban versenyeztek a csapatok, és a BEAC Erőnléti és Aerobik szakosztálya tartott bemutató foglalkozásokat. Április 16-án a Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Karon tartottak Egészségnapot.

A kari és kollégiumi sportnapok célja, hogy az ELTE-sek számára elérhető közelségbe kerüljenek az Egyetem sportolási lehetőségei. A kari programok kötetlen lehetőséget biztosítanak arra, hogy az ELTE hallgatói, dolgozói megismerhessék az ELTE EHÖK, ELTE Sportiroda és a BEAC által nyújtotta közel negyven féle sportolási lehetőséget. A sportnap programjairól és a sportolási lehetőségekről a BEAC informatív oldala nyújt részletes útmutatást.

A sportnapokon résztvevő, regisztráló és a BEAC FB oldalán található kvízre helyesen válaszoló jelentkezők között értékes sportnyereményeket sorsol ki május 6-án, a Magyar Sport Napján a BEAC. A nyereményjáték részleteiről bővebb információt itt lehet találni.

Forrás: BEAC

2015.04.16.