Hagyományok és kihívások IV.

2015. augusztus 31.

ELTE Egyetemi Könyvtár, Nagyolvasó (1053 Budapest, Ferenciek tere 6.)

2015. augusztus 31. -

ELTE Egyetemi Könyvtár, Nagyolvasó (1053 Budapest, Ferenciek tere 6.)

Az ELTE Egyetemi Könyvtára 2015. augusztus 31-én országos könyvtárszakmai rendezvényt szervez „Hagyományok és kihívások IV.” címmel. A Könyvtárban idén negyedik alkalommal rendezik meg az intézmény múltjáról, eredményeiről, új szolgáltatásairól tudósító szakmai napot. A nap fontos célkitűzése, hogy a hazai és a nemzetközi trendekhez igazodó, a kihívások által generált megoldásokat megismertessék a szélesebb szakmai közönséggel és az érdeklődőkkel.

Az idei program egyik kiemelt témája az intézményi repozitóriumok bemutatása és az ehhez kapcsolódó jogi kérdések megvitatása. A rendezvény kerekasztal-beszélgetéssel zárul, melyben a közönség az elektronikus dokumentumok könyvtári szolgáltatásának témakörében ismerheti meg a felkért neves szakemberek véleményét.

Részletes program
Regisztráció (augusztus 7-ig)

Időpont: 2015. augusztus 31. 10:00–16.00
Helyszín: ELTE Egyetemi Könyvtár, Nagyolvasó (1053 Budapest, Ferenciek tere 6.)

ELTE Egyetemi Könyvtár