Dobogón az ELTE-BEAC futsalcsapata Tusnádfürdőn

2015-ben második alkalommal rendezték meg a Tusványosi Finálé (TuFi) névre hallgató futsal döntőt a Tusványosi Nyári Szabadegyetem és Diáktábor keretén belül július 25-én.

A tornát, amelyen a legjobb kárpát-medencei egyetemi csapatok vettek részt, 3-2-re a Székelyudvarhely FC csapata nyerte meg, akik a döntőben a marosvásárhelyi orvosi egyetem F.R. Ady névre hallgató csapatát múlták felül. Harmadik helyen az ELTE-BEAC csapata zárt. A legjobbaknak járó díjakat Szöllősi György, a Puskás Intézet igazgatója és Scheuer Gyula, az ELTE kancellárja adták át.

A torna előtt adták át a budapesti Kárpát-medencei Egyetemek Kupáján összegyűjtött, több mint 500 ezer forint értékű sportfelszerelést, melyet idén a tusnádfürdői Szent László Gyermekvédelmi Központ gyermekei számára ajánlottak fel a torna szervezői, az Eötvös Loránd Tudományegyetem és a Budapesti Egyetemi Atlétikai Club.

2015.07.27.