Kutatás a nemek közötti egyenlőségi viszonyokról

2015 novembere és 2016 februárja között a Társadalomtudományi Kar Módszertani Kutatóközpontjának kutatócsoportja az ELTE összes karán kutatást végez arról, hogy a diákok miként látják az egyetemen belüli, nemek közötti egyenlőségi viszonyokat.

A Kutatóközpont ELTE-s, mester- vagy PhD-képzésben résztvevő, a társadalomtudományok és pszichológiai tudományok területén tanuló diákokat keres kutatási segéderőnek. Az elvégzett munkáért egyéni megállapodás szerint szakmai gyakorlati igazolást vagy honoráriumot adnak. Jelentkezési határidő: 2015. november 4.

A kutatás keretében félig strukturált, kvalitatív interjús kutatást végeznek, valamint két webkérdőíves adatfelvételt végeznek az ELTE hallgatói körében. Az interjúzáshoz (az interjúk elkészítéséhez és begépeléséhez), valamint a webkérdőívek próbakérdezéséhez keresnek ELTE-s hallgatói segéderőt. A kutatás bármelyik részébe be lehet kapcsolódni.

Jelentkezési lap
A kutatásról bővebb információ itt elérhető.

Korábbi anyagunk a témában:

2015.10.28.