Sikerek az Erasmus+ pályázaton

Az ELTE a Tempus Közalapítvány által koordinált Erasmus+ KA1 nemzetközi kreditmobilitási pályázat második fordulójában közel 300 000 € támogatást nyert el.

Az idei tanévben a hazai felsőoktatási intézmények először pályázhatnak a partnerországok felsőoktatási intézményeivel megvalósítandó mobilitási tevékenységekre az Erasmus+ programban. Az ELTE öt ország – Egyiptom, Izrael, Ukrajna, Marokkó és Dél-afrikai Köztársaság – tizennégy egyetemére nyújtotta be hallgatói és személyzeti-oktatói mobilitásra vonatkozó pályázati kérelmét, várhatóan ezekbe az intézményekbe utazhatnak az ELTE-sek.

Az Egyetem 297 979 € pályázati összeget nyert el 88 támogatott résztvevőre. A második pályázati fordulós eredmények tekintetében az ELTE a pályázható teljes keretösszeg (519 627 €) 57%-át nyerte.

Részletes eredmények
Bővebben a nemzetközi kreditmobilitási programról

2015.11.20.