Innováció a nyelvoktatásban – felhívás

2016.02.02.
Innováció a nyelvoktatásban – felhívás
Az InfoPark Alapítvány és az ELTE Origó Nyelvi Centrum pályázatot hirdet az ELTE és a BME oktatói és hallgatói részére innovatív módszerek kidolgozására, amelyek korszerűsítik a nyelvoktatást, beleértve a műszaki, a természettudományos és az informatikai szaknyelv oktatását, és egyidejűleg fejlesztik a nyelvi készségeket.

Az InfoPark Alapítvány és az ELTE Origó Nyelvi Centrum felismerte, miben rejlik a nyelvoktatás előtt álló egyik alapvető kihívás: gyorsabb előrehaladás a digitális készségek és tanulási módszerek elsajátításában, illetve az új, innovatív oktatási módszerek elterjesztésében nemzetközi és hazai szinten egyaránt. A szükséges változások magukba foglalják az informatika által nyújtott lehetőségek kiaknázását, a tanítási és tanulási módszerek megújítását, valamint a közösségi támogatás kihasználását.

Jelentkezési határidő: 2016. február 28. Az eredményeket 2016. március 15-ig teszik közzé az InfoPark Alapítvány honlapján.

Részletes pályázati felhívás (hallgatóknak)
Részletes pályázati felhívás (oktatóknak)

Jelentkezés

InfoPark Alapítvány