A PPK futsal csapata a legjobb négy között

2016. április 06.

Gabányi László Sportcsarnok (1119 Budapest, Hauszmann Alajos utca 10.)

2016. április 06. -

Gabányi László Sportcsarnok (1119 Budapest, Hauszmann Alajos utca 10.)

Sikeresen zárta az ELTE Pedagógiai és Pszichológiai Kar futsal csapata a Budapesti Egyetemi Futsal Bajnokság alapszakaszát, és bejutott a 2016. április 6-i négyes döntőbe. A legjobb négy között a Budapesti Műszaki Egyetem csapatával kell majd megmérkőzniük a fináléba jutásért.

Az utolsó fordulóban öt csapatnak volt esélye a legjobb négy közé jutásra, a PPK csapata a jobb gólkülönbségnek köszönhetően a Pázmány előtt került be a „Final Four”-ba. A döntő – amely az egyetemi sport egyik nagy ünnepének ígérkezik – az újbudai, felújított Gabányi László Sportcsarnokban lesz, a mérkőzések mellett látványos produkciókkal. A belépés ingyenes.

Időpont:
2016. április 6. 12:30
Helyszín: Gabányi László Sportcsarnok (1119 Budapest, Hauszmann Alajos utca 10.)

BEAC