Mi az iskola dolga a XXI. században?

2016. május 03.

ELTE PPK Aula (1075 Budapest, Kazinczy utca 23–27.)

2016. május 03. -

ELTE PPK Aula (1075 Budapest, Kazinczy utca 23–27.)

2016. május 3-án az ELTE PPK „amiiskolankxxi.hu” című oktatásügyi rendezvénysorozatának negyedik alkalmán Setényi János oktatáskutató „Alulteljesítő intézmények feljavítása: a pedagógiai logosz és techné dilemma” címmel, Kereszty Orsolya, a PPK Felnőttképzés-kutatási és Tudásmenedzsment Intézetének vezetője pedig „Megtanulunk az iskolában egész életen át tanulni?” címmel tart előadást.

Az ELTE Pedagógiai és Pszichológiai Kar mint a hazai tanárképzés és a pedagógiai-pszichológiai kutatások egyik meghatározó intézménye nagy figyelemmel követi az oktatásügyet övező vitákat, fejleményeket. Az ingyenes és nyilvános rendezvénysorozat keretében az érdekérvényesítő csoportok és döntéshozó intézmények a PPK oktatóinak, kutatóinak előadásai révén ismerhetik meg a tudományos kutatások tanulságait, és ezekre reflektáltathatják elképzeléseiket.

Időpont:
2016. május 3. 16:00
Helyszín: ELTE PPK Aula (1075 Budapest, Kazinczy utca 23–27.)

ELTE PPK