Kardos Lajos-verseny

2016. június 01.

ELTE PPK Pszichológiai Intézet (1064 Budapest, Izabella utca 46.)

2016. június 01. -

ELTE PPK Pszichológiai Intézet (1064 Budapest, Izabella utca 46.)

Az ELTE Pedagógiai és Pszichológiai Kara 2016. június 1-jén tudományos konferenciát és versenyt rendez a pszichológiai témában kutató főiskolás és egyetemista diákok számára.

A Kardos Lajos-verseny célja, hogy ösztönözze a graduális képzés keretein túlmutató empirikus kutatómunkát, emellett az eredmények bemutatási és értékelési fóruma legyen. A hallgatók három bizottság előtt mutathatják be alkalmazott, személyiség- és szociálpszichológiai, valamint általános és fejlődéspszichológiai prezentációikat.

A versenyzők fele az ELTE hallgatója, de érkeztek nevezések a Pécsi Tudományegyetemről, a Debreceni Egyetemről, a Károli Gáspár Református Egyetemről, a Pázmány Péter Katolikus Egyetemről, valamint a Budapesti Műszaki- és Gazdaságtudományi Egyetemről is.

Időpont:
2016. június 1. 13:00
Helyszín: ELTE PPK Pszichológiai Intézet (1064 Budapest, Izabella utca 46.)

ELTE PPK