A Vizuális Történelmi Archívum oktatóhelyszínének megnyitója

2016. június 23.

Egyetemi Könyvtár, Nagyolvasó terem (1053 Budapest, Ferenciek tere 6.)

2016. június 23. -

Egyetemi Könyvtár, Nagyolvasó terem (1053 Budapest, Ferenciek tere 6.)

2016. június 23-án az ELTE Egyetemi Könyvtárában ünnepélyes keretek között adják át az Eötvös Loránd Tudományegyetem és a Dél-Kaliforniai Egyetem (USC) Soá Alapítvány együttműködése révén létrejött Vizuális Történelmi Archívum oktatóhelyszínét.

A résztvevőket Kisfaludi András, ez ELTE rektorhelyettese köszönti. A megnyitót követően Stephen D. Smith, a Dél-kaliforniai Egyetem Soá Alapítvány főigazgatója „Countering Hate and Antisemitism Through Testimony” címmel, Kovács Mónika, az ELTE PPK Interkulturális Pszichológiai és Pedagógiai Központ docense pedig „Holocaust Education in the Context of Human Rights Education” címmel tart előadást.

Regisztráció (június 22-ig)

Időpont:
2016. június 23. 10:00
Helyszín: Egyetemi Könyvtár, Nagyolvasó terem (1053 Budapest, Ferenciek tere 6.)