6. Aikido Konferencia

2021. szeptember 04. 10:00

Makó, József Attila Városi Könyvtár (6900 Makó, Deák Ferenc utca 2.)

2021. szeptember 04. 10:00 -

Makó, József Attila Városi Könyvtár (6900 Makó, Deák Ferenc utca 2.)

2021. szeptember 4-én hatodik alkalommal tartanak Aikido Konferenciát Makón a Nemzeti Aikido Szövetség - Magyarország és az Eötvös Loránd Tudományegyetem társszervezésében.

Az eseményen két ELTE-s előadó is szerepel majd: Kacskovics Imre egyetemi tanár, az ELTE Természettudományi Kar dékánja a Covid-19 elleni védőoltások működéséről és hatásosságáról beszél majd, Székely Klára, a Savaria Gazdálkodástudományi Tanszék egyetemi adjunktusa pedig „Aikido első alkalommal a magyar médiában: sport- és médiatörténeti visszapillantás” címmel tart előadást.

Mint arról korábban beszámoltunk, a Nemzeti Aikido Szövetség – Magyarország (NASZMo) 2021. január 29-én az Eötvös Loránd Tudományegyetemen tartotta hagyományos évzáró és díjátadó ünnepségét. Az eseményen köszöntőt mondott Borhy László, az ELTE rektora, tudományos előadást tartott Szabó Balázs, az ELTE BTK Japán Tanszék adjunktusa, majd sor került a szövetség 2020-as díjainak átadására.

Részletes program a Nemzeti Aikido Szövetség honlapján