Rendkívüli zárva tartás az Egyetemi Könyvtárban

Az ELTE Egyetemi Könyvtár az épület felújítása és átalakítása miatt 2014. június 16. és 2014. október 31. között zárva tart. Az érintett időszak alatt minden szolgáltatás szünetel: a bibliotéka ősztől megújult terekkel és szabadpolcos kölcsönzővel várja az olvasókat.

A kikölcsönzött könyvek kölcsönzési határideje 2014. június 27., a kölcsönzések tovább nem hosszabbíthatóak. A köteteket 2014. július 31-ig, hétköznapokon 10 és 14 óra között a Könyvtár információs pultjában lehet leadni. Az olvasójegyek érvényességét külső olvasóknak és más felsőoktatási intézmények hallgatóinak a zárva tartás idejével meghosszabbítják, Egyetemünk hallgatóinak és oktatóinak a nyitáskor újra érvényesíteni kell beiratkozásukat.

2014.06.11.