10. születésnapját ünnepelte az ELTE Aerobik

2017.10.05.
10. születésnapját ünnepelte az ELTE Aerobik
Az Egyetemi Sport Nemzetközi Napján nemcsak Inkluzív Sportnap és 5vös 5km futóverseny, de a tízéves fennállását ünneplő ELTE Aerobik Szülinapi Partyja is szerepelt az egyetem és sportegyesülete, a BEAC által szervezett sportprogramok között.

A BEAC Aerobik szakosztálya megalakulása óta Magyarország legnagyobb egyetemi aerobik közösségévé nőtte ki magát, amely több mint tízfajta óratípussal, nyolc helyszínen, tizenkilenc szakképzett edzővel várja a mozogni vágyó hallgatókat, dolgozókat, öregdiákokat, valamint minden érdeklődőt. A szakosztály edzői és szervezői a kerek évforduló jegyében szeptember 20-án egy egész estés sportrendezvénnyel készültek, melyről látványos kisfilm is készült.

17 órától 23 óráig az ELTE aerobikedzői folyamatosan mozgásban tartották a résztvevőket: alakformáló, köredzés, jóga, streching és zumba is szerepelt a repertoárban, az edzések között pedig látványos cheerleading, has- és jazztánc bemutatókkal színesítették az eseményt. Az este egyik legjobban várt programja Péntek Enikő ZONA edzése volt, ahol százan mozogtak egyszerre.

Ezt követően Simon Gábor, a BEAC ügyvezető igazgatója, Pulay Szilvia vezetőedző és Kovácsik Rita szakosztályvezető ünnepélyesen felvágták a hatemeletes tortát, amely új erőt adott a résztvevőknek az este folytatásához.

Az eseményen készült valamennyi fotó elérhető a BEAC és az ELTE Online Facebook-oldalán.