Résztvevői regisztráció: ELTE-ÚJBUDA INNOVÁCIÓS NAP 2019

Tisztelt Hölgyem/Uram!

Örömmel várjuk az Eötvös Loránd Tudományegyetem Innovációs Központja és Újbuda Önkormányzata közös szervezésében megrendezésre kerülő ELTE-ÚJBUDA INNOVÁCIÓS NAP 2019 című konferencián és start-up kiállításon.

Időpont: 2019. október 3. (csütörtök)
Helyszín: Eötvös Loránd Tudományegyetem, Lágymányosi Campus, Északi Tömb (1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/A, Harmónia terem)

A rendezvényre történő belépés ingyenes, de regisztrációhoz kötött, amelyre ezen a felületen van lehetőség legkésőbb 2019. szeptember 30-ig.

A regisztrált résztvevőket konferenciaebédre invitáljuk.

Megjelenésére feltétlenül számítunk!

„START YOUR BUSINESS! – Vágj bele, kezdj vállalkozni” hallgatói szekció vonatkozásában:

Az interaktív előadáson részt veszek

Van már vállalkozásod?

Mi motivál rá, hogy vállalkozást indíts (ha még nincs), illetve miért vágnál bele?

Milyen előzetes kérdéseid vannak az előadókhoz, illetve a témához?

Hol hallottál a rendezvényről?

Az adatkezelési tájékoztatót megismertem, az abban foglaltakat tudomásul vettem.