Hírek

Honlapunkra havonta átlagosan 100 új híranyag kerül fel. 2017-ben 474 ELTE-s vonatkozású hírt és tudósítást tettünk közzé, vagyis az év minden napjára jutott legalább egy, egyetemükkel kapcsolatos újdonság, érdekesség. Az Események rovatban és a hozzá kapcsolódó eseménynaptárban 615 olyan programot ajánlottunk, amelyen ELTE-sek szerepeltek, vagy az egyetem adott helyet nekik. 2017-ben mintegy százharminc pályázati vagy ösztöndíj-felhívásról tájékoztattuk az olvasókat. Átlagosan hetente egy interjú is megjelenik az ELTE-n oktató, dolgozó vagy tanuló érdekes emberekkel. Ebben a menüpontban tesszük közzé az Egyetem hivatalos közleményeit is. Az ELTE a médiában rovatunk a legérdekesebb velünk kapcsolatos megjelenésekre hívja fel a figyelmet, míg a Sajtófigyelés rovat évekre visszamenőleg a teljesség igényével gyűjti egyetemünk megjelenéseit. A legfontosabb aktuális anyagokból válogat a szorgalmi időszakban hetente megjelenő hírlevelünk.

Tartalmainkat a fenti menüpontokra kattintva böngészheti.

A hírekkel foglalkozó szervezeti egység:
Kommunikációs, Marketing és Rekrutációs Igazgatóság