Felsőoktatás az élhető jövőért – Regisztráció

Felsőoktatás az élhető jövőért
az Eötvös Loránd Tudományegyetem, az Óbudai Egyetem
és az ELTE Együtt a Környezettudatos Szemléletért program közös szervezésében megvalósuló konferencia
2019. április 10–11.

A konferencia melyik napját látogatja?

1. nap (Infrastruktúra, üzemeltetés, környezetvédelem az oktatásban) – Óbudai Egyetem
2. nap (Hulladékgazdálkodás, egyetemi közösségek, policyk, networking) – Eötvös Loránd Tudományegyetem

Szállást igényel?

Étkezés
(A konferencia szervezői a fenntarthatóság elveinek megfelelő kávézási és étkezési lehetőséget tudnak biztosítani a rendezvény ideje alatt, ami fair trade és alapvetően vegán cateringet jelent.)

Kérjük, jelezze, ha valamilyen allergiája vagy érzékenysége van:

Részt kíván venni az első nap estéjén szervezett fakultatív programon (kollégiumlátogatás és fenntarthatósági est)?

A kétnapos rendezvény fontos része lesz a második napi networking szekció, melyet az egyetemek környezetvédelmi tevékenységeinek összehangolására, az intézményi fenntarthatóság célja érdekében végzett hosszútávú együttműködések segítésére szervezünk meg.

Kérjük, segítse munkánkat azzal, hogy válaszol a következő kérdésekre, köszönjük!

Az Adatkezelési Szabályzat itt érhető el.

Az Adatkezelési Szabályzatban foglaltakat megismertem és elfogadom