12. Educatio Kiállítás

01/20 - 01/21

2012. január 20. - 2012. január 21.

Papp László Budapest Sportaréna (1143 Budapest, Stefánia út 2.)

01/20 - 01/21

2012. január 20. - 2012. január 21.

Papp László Budapest Sportaréna (1143 Budapest, Stefánia út 2.)

Az Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft. 2012. január 20–21-én rendezi meg a 12. Educatio Nemzetközi Oktatási Szakkiállítást Budapesten, amelyen olyan intézmények, cégek és szakemberek mutatkoznak be, akik meghatározó szerepet töltenek be a mai magyar oktatás fejlődésében. Színvonalas szakmai programmal és előadásokkal várják az iskolák tanárait és vezetőit, illetve az oktatás különböző területein érdekelt cégek mint kiállítók képviselőit.

A kiállítás különösen fontos az érettségiző diákok számára, hiszen egy időben és egy helyen találkozhatnak valamennyi felsőoktatási intézmény képviselőivel; érdeklődhetnek a felvételi esélyekről és lehetőségekről, a szakokról és a képzési rendszerről, a tanulmányi és szociális juttatásokról, a kollégiumi elhelyezésről – valamint már itt elkezdhetik gyarapítani kapcsolati tőkéjüket. A továbbtanulásra készülő középiskolások "gyakorló egyetemistáktól, főiskolásoktól" kaphatnak választ kérdéseikre – színesebb, személyes élményeken is alapuló tájékoztatással könnyítendő a megfelelő iskola kiválasztását. A kiállítás minden látogató számára ingyenes.

Az ELTE az A pavilon F39-es standján várja az érdeklődőket, akiknek személyre szabott információkkal szolgál mind a nyolc kar, így az Állam- és Jogtudományi Kar, a Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Kar, a Bölcsészettudományi Kar, az Informatikai Kar, a Pedagógiai és Pszichológiai Kar, a Tanító- és Óvóképző Kar, a Társadalomtudományi Kar, a Természettudományi Kar, valamint az ELTE Karrierközpont és az Egyetemi Hallgatói Önkormányzat is. A kiállítás színpadán az ELTE eseménye január 20-án 14:00 órakor kezdődik: itt kerekasztal-beszélgetés zajlik majd a felsőoktatást érintő változásokról, és beszél Mezey Barna, az egyetem rektora.

Időpont: 2012. január 20–21. 10:00–17:00
Helyszín: Papp László Budapest Sportaréna (1143 Budapest, Stefánia út 2.)

Educatio Kiállítás