A Nyugdíjas Klub kirándulása Szegedre
szegedi-dom.jpg
ÁPR16
Találkozó a Nyugati pályaudvaron, a Szegedre induló IC vonat utolsó kocsijánál

Vonatindulás: 7:53-kor
Érkezés Szegedre: 10:15-kor

Program:

  • Szerb ortodox templom megtekintése idegenvezetéssel
  • Zsinagóga megtekintése idegenvezetéssel
  • 12.30 – ebéd a „Kisvendéglő”-ben, Dugonics u. 20.
  • Látogatás a Vadasparkba

Hazaindulás: Szeged pályaudvar: 17.45-kor 
Érkezés: Budapest Nyugati pályaudvar: 20.07-kor

Költségek:

  • Intercity pótjegy oda-vissza: 950 Ft/fő (65 év feletti nyugdíjasoknak)
  • Szerb-ortodox templom: 200 Ft/fő
  • Zsinagóga: 500 Ft/fő
  • Vadaspark: 790 Ft/fő (legalább 15 fős nyugdíjas csoport esetén)
  • Ebéd (menü): 1200 Ft/fő
  • Idegenvezető díja: 9000 Ft/csoport

Jelentkezési határidő: március 30. hétfő. 
Jelentkezés Amaczi Zsuzsa címén: valentinizsuzsa@gmail.com
Az első 25 fő jelentkezését tudjuk fogadni. 
A jelentkezőktől az Intercity-pótjegyek árát április 2-án Hargita Árpádné előadása után szedi össze Amaczi Zsuzsa. A részvételi díjakat – az ebéd kivételével – a vonaton szedjük össze.