"Egy korty derű" címmel V. Kulcsár Ildikó, a Nők Lapja munkatársa tart előadást az ELTE Nyugdíjasklubban, amelyre szeretettel várják az érdeklődő nyugdíjasokat!
A valahai magyar-orosz szakos bölcsészhallgató ma a Nők Lapja munkatársa, tizenegy kötetes író, családi mediátor, a Bálint György Újságíró Akadémia tanára - akinek a munkásságát a Magyar Köztársasági Érdemrend Lovagkeresztjével is jutalmazták - úgy véli, hogy a hétköznapjainkból hiányzik a derű, az irónia, az önirónia, a hála és a megbocsátás képessége. Azért járja az országot Nyíregyházától Sopronig, Szegedtől Zalaegerszegig (Bécsig, Székelyudvarhelyig és Torontóig), hogy az "Egy korty derű" című szerzői estjével megpróbáljon segíteni időseknek, fiataloknak, családoknak, szülőknek, nagyszülőknek és pedagógusoknak egy valamivel a harmonikusabb világ megteremtésében
Az előadás után V. Kulcsár Ildikó könyveiből vásárlási lehetőséget biztosítunk!
Kérjük, hogy az előadásra legkésőbb március 2-ig szíveskedjen jelentkezni az ELTE Nyugdíjasklub e-mail címén: nyugdijasklub@alumni.elte.hu